Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Tuchółka - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

110 000 zł940 m² 117,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana I 5 minut od centrum miasta I Z warunkami zabudowy Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Brzeźnie, gmina Człuchów. Działka mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 500 m² 59,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka budowlana położona na obrzeżach wsi Legbąd w gminie Tuchola, województwo kujawsko-pomorskie. Działka jest w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu na swoje położenie posiada potencjał mieszkaniowy jak również duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł327,70 m² 2 133,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Dom- w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Wielkie Budziska. Dla osób ceniących sobie ciszę i kontakt z naturą! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zalesie

Zalesie(Tuchółka + 18 km)

1 250 000 zł282,70 m² 4 421,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

! oferta dostępna tylko W pepper house! wyjątkowa posadłość W borach tucholskich atuty: -duża, zagospodarowana działka! -malownicze tereny leśne! -dom dwupoziomowy z ogromnym tarasem!.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 001 m² 99,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 3001 m2, położna w miejscowości Krojanty, około 7 km od Chojnic. Działka znajduje się przy ulicy Błękitnej, poza centrum wsi.

Szczegóły ogłoszenia

276 150 zł25,61 m² 10 782,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż mieszkania w nowym apartamentowcu | 25,61 m | Parter | Cicha i spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,61 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł134,45 m² 2 603,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1874

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tucholi o powierzchni 134 m . Oferuję na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 239 m² 37,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej. Lokalizacja Omawiana nieruchomość położona jest w miejscowości Iwiec, gmina Cekcyn. Znajduję się w odległości około 18 km od Tucholi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Tuchółka

Tuchółka,kujawsko-pomorskie

65 000 zł28 m² 2 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam zadbane mieszkanie 28 m2 w miejscowości Tuchółka powiat tucholski. Nieruchomość posiada piwnicę i pomieszczenie gospodarcze, które można zaadaptować na garaż. Zainteresowanych.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij